APIE PROJEKTĄ

         2017 metais su projektu "Susitikim, mieli senjorai" startavome pirmą kartą ir įgyvendinome 3 mėnesius trukusį projektą Vilniaus miesto senjorams, kurio metu virš 300 vyresnio amžiaus vilniečių turėjo galimybę nemokamai lankyti užsiėmimus. 

         2018 metais projektas išsiplėtė ir jau ne tik Vilniaus miesto senjorai, bet ir Kauno, daugiau kaip 800 senjorų (>500 – Vilniuje, >300 – Kaune) 6 mėnesius, beveik 440 akademinių valandų, turėjo galimybę nemokamai lankyti Dalios Michelevičiūtės sveikatos stiprinimo (linijinių šokių), Lino Liandzbergio tapybos ir Kristinos Račkauskaitės kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus.

 

           2019 metais jau daugiau kaip 1 000 senjorų (>600 - Vilniuje, >400 - Kaune) 6 mėnesius, daugiau kaip 500 akademinių valandų, turės galimybę nemokamai lankyti daugiau užsiėmimų nei ankstesniais projekto metais. Prie Dalios Michelevičiūtės sveikatos stiprinimo (linijinių šokių), Lino Liandzbergio tapybos ir Kristinos Račkauskaitės kūrybinių dirbtuvių užsiėmimų šiais metais prie projekto prisijungia ir trenerė Toma Peštenė, kuri senjorams ves nemokamus kalanetikos užsiėmimus.

        Projektu siekiame pagerinti senjorų tiek fizinę, tiek psichologinę savijautą, paskatinti kūrybiškumą, saviraišką, pasitikėjimą, bendruomeniškumą bei bendravimo kultūrą. Mažinti vienišumo jausmą. 

© 2019 "Susitikim, mieli senjorai"

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now